Polityka cen Warszawskiego Pogotowia Komputerowego (cennik):

Oferujemy Państwu najniższe ceny w Warszawie. Zawsze przed wykonaniem usługi podajemy wycenę. Nie pobieramy płatności za spędzony czas serwisanta, tylko za wykonana usługę, bez względu na czas rozwiązywania problemu, przy czym szanujemy czas Klienta jak i własny. Płatność pobieramy tylko i wyłącznie w przypadku całkowitego rozwiązania problemu oraz w chwili, gdy Klient jest 100% zadowolony z wykonanej usługi jak i obsługi. Ceny usług i sprzętu są zawsze negocjowalne, a dla stałych Klientów mamy atrakcyjne zniżki i rabaty. Istnieje możliwość wystawienia faktur VAT - płatność przelewem lub gotówką.


Bezpłatny dojazd do Klienta na terenie Warszawy:

Dla Państwa wygody i komfortu dojeżdzamy na miejsce zgłoszenia awarii na terenie całej Warszawy całkowicie bezpłatnie tak szybko jak to tylko jest możliwe. Specjalizujemy się w tym, że wszelkie naprawy informatyczne dokonujemy u klienta na miejscu, przez co zyskujecie Państwo czas, który tracony byłby na staniu w kolejkach do serwisu komputerowego - w najgorszych przypadkach zabieramy wadliwy sprzęt do nas i na następny dzień z wymienionymi podzespołami dowozimy z powrotem do Państwa.

Posiadamy ogromne doświadczenie w serwisowaniu wszelkie sprzętu informatycznego, dlatego każda awaria nie jest nam obca i damy sobie z nią radę szybko i skutecznie, dajemy gwarancję na wykonane przez nas usługi. Większą części oraz wadliwych elementów jesteśmy w stanie wymienić u Klienta na miejscu.

Dla Państwa wygody pracujemy przez całą dobę w każdy dzień tygodnia. Dojazd poza Warszawą - 30zł (np.: Pruszków, Ożarów Mazowiecki, Marki, Konstanci, Piaseczno).

Przybliżone ceny niektórych pojedynczych usług serwisowych i pomocy:

(ceny wykonywanych przez nas usług najczęściej mieszczą się w zakresie: 50 - 100 zł).

MAPA STRONYpomoc komputerowa bemowo, instalacja windows warszawa, pogotowie komputerowe bemowo, serwis komputerów bemowo, usuwanie wirusów warszawa, odzyskiwanie utraconych danych, dzielenie internetu warszawa, naprawa komputerów